Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях

Утеплення фасадів

Адреса
Чернівці
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:00 - 20:00
Зараз відкрито

Утеплення фасаду, або теплоізоляція будинку  - непростий процес, який потребує витрат, як фінансових, так і часових. Проте, якщо правильно обрати компанію для роботи з фасадом, проблем виникнути не має. 

Утеплення фасадів у Чернівцях
Утеплення фасадів у Чернівцях

Статистика показує, що втрата тепла крізь стіни будинку доходить до 50% відсотків від загальної кількості тепловтрат, що, погодьтеся, більш ніж істотно. Даний показник в першу чергу залежить від особливостей конструкції самого будинку, для панельних будинків він максимальний, для цегельних - дещо менше. Тож утеплення фасаду - цілком правильне рішення.

Як правило всі роботи по утепленню фасадів будинків виконуються спеціальними фірмами, або промисловими альпіністами. Тому, дуже важливо вибрати правильного підрядника, який володіє необхідними знаннями, досвідом роботи, а також всіма необхідними дозволами.

Оскільки утеплення стін часто відноситься до висотних робіт, які безпосередньо пов'язані з ризиком, не дивуйтеся, що вартість оплати праці підрядника буде не настільки низькою, як хотілося б, адже професійні будівельні бригади не працюють за надто малу вартість.

Утеплення фасадів  у Чернівцях може виконуватися такими матеріалами:

  • пінопластом;
  • пінополістиролом;
  • мінеральною ватою (утеплення фасадів мінватою дуже ефективно);
  • піносклом.
Утеплення фасаду будинку
Утеплення фасаду будинку

Кожен з цих утеплювачів володіє своїми перевагами і недоліками, які обумовлюють актуальність їх використання в конкретній ситуації.

Утеплення пінопластом - найбільш бюджетний, і, тому, найбільш поширений варіант. Якщо стіни спочатку володіють нормальним класом теплоізоляції, то утеплення будівлі зовні пінопластом може бути цілком достатньо.

Щоб замовити послугу утеплення фасаду у Чернівцях звертайтеся за телефонами: +380(99)750-19-82 - Ігор, +380(95)385-88-96 - Андрій, +380(66)818-79-29 - Олег.

Ми в мережі