Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях

Наші роботи

Адреса
Чернівці
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Вихідний
Закрито

"Майстер фасаду", будівельна бригада в Чернівцях вже довгий час працює з фасадами в місті та по області. За весь період роботи ми набралися досвіду та виконували різні види робіт.

Наші роботи:

Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях Наші роботи, Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях

В "Майстрі фасаду" можна замовити обробку будинку по будь-якій технології - ми зробимо вентильований або невентильований фасад під ключ. У першому випадку утеплювач встановлюється під сайдинг, а для його провітрювання і просушування між шарами залишається вентиляційний зазор. Технологія вентильованих фасадів передбачає створення цілісної оболонки будинку за допомогою штукатурки. 

Компанія "Майстер фасаду" виконує фасадні роботи із застосуванням технологій промислового альпінізму за доступними цінами в Чернівцях. Завдяки високій кваліфікації фахівців, використання сучасного обладнання та якісних витратних матеріалів ми забезпечуємо:

  • поліпшення естетики будівлі;
  • захист стін від впливу зовнішніх факторів;
  • підвищення звуко- і теплоізоляції;
  • зменшення витрат на обслуговування;
  • збільшення терміну служби будівлі.

Звертайтеся!

Ми в мережі