Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях

Оформлення фасаду

Адреса
Чернівці
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Вихідний
Закрито

Унікальний і красивий фасад - це гордість кожного господаря будинку. Тому якщо постало питання, як оформити фасад будинку, варто все ретельно обмірковувати і прораховувати.

Види оформлення фасаду можуть бути різними, тим більше що на будівельному ринку представлений величезний асортимент технологій і матеріалів. Однак, вибираючи вид обробки, варто враховувати модні тенденції, кліматичні умови і архітектурні правила і норми.

Отже, перш за все будинок не повинен вибиватися із загального фону. Різьблений терем, хоч і дуже привабливий буде виглядати все-таки безглуздо, якщо навколо будуть споруди, оформлені в сучасному стилі. Навіть якщо необхідно заощадити на зовнішній обробці, матеріали треба вибирати якісні.

Оформлення фасаду Чернівці
Оформлення фасаду Чернівці

Замислюючись про те, як оформити фасад будинку, варто відразу враховувати кліматичні умови. Адже будинок повинен бути не просто красивий, а доставляти власнику радість в будь-яку погоду і пору року. Фасадний декор повинен захищати будівлю від впливу зовнішнього середовища. Оформлення має прослужити мінімум двадцять років.

Як оформити фасад будинку, щоб він був розкішний, модний і одночасно природний і «живий»? Фахівці радять використовувати натуральні матеріали і відтінки або якісну імітацію. Наприклад, при виборі ліпного декору краще віддати перевагу фасадному декору з пінопласту. Виглядає він так само природно і візуально не відрізняється від гіпсової ліпнини. Зате, коштує в рази дешевше і важить набагато менше. Тому не треба буде хвилюватися про додаткове навантаження на фундамент.

Важливо також, при обробці фасаду не перестаратися. Як то кажуть, в усьому треба знати міру. Не варто «обліплювати» гірляндами, карнизами, об'ємними барельєфами весь будинок, якщо його розміри мінімальні. Не треба в фарбуванні використовувати всі кольори веселки. Два або максимум три кольори, і будинок буде виглядати яскраво і гармонійно.

Оформлення фасаду у Чернівцях
Оформлення фасаду у Чернівцях

Якщо є сумніви, як оформити фасад будинку, краще звернутися до фахівців. Адже фасад - це «обличчя» всієї будівлі і відображення переваг і статусу господаря.

Для якісного оформлення фасаду звертайтеся за телефонами - +380(99)750-19-82 - Ігор, +380(95)385-88-96 - Андрій, +380(66)818-79-29 - Олег.

Ми в мережі