Рано чи пізно, будь-який фасад будинку потребує реставрації. Сніг, дощі, сонце, вітер, пил - все це робить свою «роботу» і колись вельми привабливий фасад повністю втрачає свій акуратний зовнішній вигляд.

Будь-який будинок, будь то міська клініка або приватний будинок, багатоповерхівка в центрі або дача в передмісті, вимагає якісних планових фасадних робіт. Робота по оновленню фасадів від справжніх професіоналів своєї справи - гарантія оперативності виконання замовлення, а також довговічності результату. Фарбування фасаду забезпечить стильний вигляд будинку і повністю змінить його візуальне сприйняття. Варто відзначити, що фарбування - завершальний етап, якому передують штукатурні роботи, шпаклівка і грунтові роботи. Якщо йдеться про новобудови, фасадні роботи логічно завершують процес будівництва. Стіни при цьому вже повністю рівні, проведена гідроізоляція швів, прибрані всі тріщини і нерівності. Тільки після цього майстри «роблять макіяж» дому, який з сірої «коробки» перетворюється в унікальну споруду, гармонійно вписуючись в навколишнє оточення.

 

Та ремонту і прикрашення фасаду потребують не лише багатоквартирні будинки, але і приватні. 

Якісні фасадні роботи, які проводяться з дотриманням всіх вимог і норм, є запорукою тривалого збереження будівлі. Без грамотно виконаних фасадних робіт руйнування будівлі відбувається дуже швидко, буквально за пару сезонів можуть початися незворотні зміни в структурі матеріалу, усунути які можна буде тільки шляхом капітального ремонту. Більш раціональне і ефективне рішення - своєчасний ремонт фасаду. Тільки фахівець може грамотно і об'єктивно з'ясувати причини руйнування фасаду і визначити необхідний алгоритм подальших дій. Як правило, в більшості випадків остаточно ремонту і виносу кромки покрівлі, установки водостоків, вирівнювання стін. Пам'ятайте, що правильна і своєчасна діагностика - основа подальшого ефективного ремонту.

Розрізняють два види ремонту зовнішніх стін: 

  • капітальний ремонт фасаду. Даний вид ремонту передбачає повний перелік усіх можливих робіт по відновленню фасаду: від шпаклівки до фарбування;
  • косметичний ремонт фасаду. Такий ремонт передбачає усунення дрібних дефектів і косметичні роботи.

Який саме потрібен вам - можна визначити лише самостійно відповідно до потреб.

Де замовити фасадні роботи у Чернівцях?

Майстер фасаду, будівельна бригада в Чернівцях пропонує різноманітні послуги з утеплення та оздоблювання фасадів будинків.

Тут можна замовити обробку будинку по будь-якій технології - вентильований або невентильований фасад під ключ. У першому випадку утеплювач встановлюється під сайдинг, а для його провітрювання і просушування між шарами залишається вентиляційний зазор. Технологія вентильованих фасадів передбачає створення цілісної оболонки будинку за допомогою штукатурки. 

Компанія "Майстер фасаду" виконує фасадні роботи із застосуванням технологій промислового альпінізму за доступними цінами в Чернівцях. Завдяки високій кваліфікації фахівців, використання сучасного обладнання та якісних витратних матеріалів ми забезпечуємо:

  • поліпшення естетики будівлі;
  • захист стін від впливу зовнішніх факторів;
  • підвищення звуко- і теплоізоляції;
  • зменшення витрат на обслуговування;
  • збільшення терміну служби будівлі.

Для більш детальної інформації та для уточнення вартості послуг звертайтеся за телефоном:  +380955117494 - здійснюємо виїзд на об'єкт.